Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Brava® Lubrifiërende Deodorant met glijmiddel neutraliseert geurtjes en zorgt ervoor dat de ontlasting altijd onder in het zakje terechtkomt en niet rond uw stoma blijft zitten. Het zakje is hierdoor ook gemakkelijker te ledigen.
| CNK | 2983492 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 56 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 240 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |