Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Adhesive remover spray wordt gebruikt om stomamateriaal gemakkelijker te verwijderen.
De Brava™ Adhesive Remover Spray is mild voor de huid en u kunt de flacon tot de laatste druppel ledigen. Prikt niet en droogt binnen een paar seconden, zodat u zonder problemen snel een nieuwe huidplaat kunt aanbrengen.
| CNK | 2765998 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |