Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Steunkousen 140 denier "19 / 22 mm Hg"
Panty "AT" met tussenstuk vanaf maat 3
Vermoeide of zware benen, ingevolge beroep of tijdens zwangerschap
Beginfase van aderspatten, chronische veneuze insufficiëntie
81% PA, 19% EL
Het aantrekken:
Onderhoud:
| CNK | 1153790 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |