Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Steunkousen 140 denier "19 / 22 mm Hg"
Maternity "ATM" verstelbaar met knopen
Vermoeide of zware benen tijdens zwangerschap
Beginfase van aderspatten, chronische veneuze insufficiëntie
81% PA, 19% EL
Het aantrekken:
Onderhoud:
| CNK | 1039965 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |