Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Medische compressiekousen in microvezel Tactel® CCL. 2
compressieklasse 2 "25-32 mm Hg"
• Kniekous uniseks met tenen 'AD+P' of zonder tenen 'AD-P'
• Kniekous uniseks met noppen siliconenband met tenen 'ADH+P
chronische veneuze insuffi ciëntie, trombo-embolische
veneuze ziektes, oedeem
De kwaliteit van een microvezel:
Een microvezel (Tactel® micro) aan de buitenzijde en een micro- vezel (Tactel® multisoft) aan de binnenzijde zorgen voor een opti- maal draagcomfort met "klimaat"effect. Naast de algemene ken- merken heeft Tovarix 20 nog volgende specifieke eigenschappen: de drukklasse is dezelfde als in de klassieke aderspatkousen.
Fijne Microvezel (Tactel®)
71% PA, 29% EL - latexvrij
aantrekken
onderhoud
| CNK | 1756055 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 152 mm |
| Lengte | 226 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |