Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Draagband - lichte uitvoering
Ceintuur: regelbaar in elastisch materiaal met zachte bilriempjes
Scrotumzakje: elastisch zakje van katoen en lycra met opening voor penis,
volledig naadloos
Maat wordt bepaald door grootte testes
Snit: optimale pasvorm
Sluiting: gesp
Kleur: wit
S = ei (code geel)
M = appel (code wit)
L = pompelmoes (code blauw)
XL = meloen (code groen)
Ontsteking van de testis
Scrotaal oedeem
Varicocele
Postoperatief
Epididymo-orchitis
42% PA, 10% CO, 22% PES, 26% EA
| CNK | 1382605 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |