Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Steunkousen "19 / 22 mm Hg"
Kniekous uniseks met tenen 'AD+P'
Vermoeide of zware benen, Staande of zittende beroepen,Tromboserisico bij reizen, recuperatiebevorderend na sporten
80% PA, 20% EL latexvrij
het aantrekken
onderhoud
| CNK | 1153956 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 219 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |