Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Buikgordel
Zeer stevig elastisch breiwerk
Betere pasvorm en optimaal draagcomfort door huidvriendelijk tricot
Snit: anatomische pasvorm
Sluiting: regelbare velcro - zijkant (links)
Uitvoering: H voor 22 cm / rug 17 cm
H voor 25 cm / rug 20 cm
Kleur: beige
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Musculaire insuffi ciëntie
Obesitas
Preventie
66% PES, 17% CO, 16% EA, 1% PA
| CNK | 1068055 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |