Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Immobilisatiekniestuk - open patella
Anatomische pasvorm
Driepaneelkniestuk met 2 verstelbare zijpanelen (afneembaar)
in velours met voering van zacht sponsweefsel en velcrosluiting
Aan elke beenomtrek aanpasbaar
3 aanpasbare alu-baleinen in achterpaneel
Kleur: wit-blauw
Posttraumatisch
• Distorsie
• Oedeem
• Collateraal bandletsel
Instabiliteit
Postoperatief
100% PA + PU schuim
| CNK | 1535590 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 220 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |