Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Tennis- of golfelleboogbandage
Stevige, konisch versneden band
Binnenzijde afgewerkt met antislip
Breedte: 6,5 cm
Sluiting: regelbare velcro
Kleur: beige, wit, wit-blauw
Posttraumatisch
Epicondylitis lateralis (tenniselleboog)
Epicondylitis medialis (golfelleboog)
Overbelasting
Preventie
33% PA, 57% CV, 10% ED
| CNK | 0241240 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 259 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |