Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Breukband in broekmodelDoor combinatie van verschillende elastische materialen wordt enkel druk uitgeoefend waar dit vereist isVoor gepersonaliseerde steun zijn speciale kussens voorzien welke binnen in de slip kunnen aangebracht worden
| CNK | 2707727 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |