Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
BLEPHASOL® is een micellaire lotion, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse hygiëne van gevoelige oogleden.
Zonder bewaarmiddel, parfum, alcohol of parabenen.
Aanbevolen door oogartsen voor het reinigen van de oogleden en de ooglidrand. Dankzij de micellaire eigenschappen worden onzuiverheden, stof, afscheidingen en make-up op zachte wijze verwijderd zonder de huid te irriteren.
De alcoholvrije formule respecteert het huidevenwicht en is bijzonder geschikt voor mensen die gevoelig zijn voor irritaties, roodheid of ongemak rond de oogleden.
BLEPHASOL® is een micellaire lotion, speciaal ontwikkeld voor de dagelijkse hygiëne van gevoelige oogleden.
Zonder bewaarmiddel, parfum, alcohol of parabenen.
Water, Poloxameer 188, Peg-90, Bht, Carbomeer, Natriumhydroxide.
Niet doorslikken, niet direct in het oog aanbrengen, buiten bereik van kinderen bewaren.
1 à 2 keer per dag aanbrengen met een kompres of wattenschijfje, zonder spoelen. Gebruik op de huid.
Geschikt voor de volgende gebruikers:
• Alle huidtypes, ook gevoelige of geïrriteerde huid
• Personen die last hebben van blepharitis of droge ogen
• Contactlensdragers (na het verwijderen van de lenzen)
| CNK | 1572395 |
|---|---|
| Organisaties | CSP BENELUX, Thea Pharma |
| Merken | Thea Pharma |
| Breedte | 46 mm |
| Lengte | 141 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |