Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zwarte bessenzaadolie, rijk aan GLA en ALA
Samenstelling per capsule:
535 mg Zwarte bessenzaadolie*** waarvan:
235 mg Linolzuur
80 mg GLA (gamma-linoleenzuur)
55 mg Oliezuur
55 mg ALA (alfa-linoleenzuur)
35 mg Palmitinezuur en Stearinezuur
Ingrediënten:
Zwarte bessenzaadolie, Capsule: Gelatine; Water; Glycerine
***RI niet bepaald
RI: Referentie-inname van een gemiddelde volwassene (8400 kj/2000 kcal)
Vrij van:
Gluten, gist, lactose, soja, suiker, conserveringsmiddelen, synthetische geur-, kleur- en smaakstoffen.
Adviesdosering:
1 capsule per dag (bij de maaltijden).
| CNK | 2511905 |
|---|---|
| Organisaties | Energetica Natura |
| Merken | Biotics-Research |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 81 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |