Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Krachtige natuurzalf met plantenharsen voor diepe kloven, winterhanden en droge lippen. Herstelt snel, verzacht pijn en beschermt de zeer droge huid.
Kloven, winterhanden, wintertenen, bouwvakkershanden, gesprongen lippen
Vegan
100% natuurlijk.
Ingrediënten: Gele vaseline, plantenharsen (rijk aan abiëtinezuur), myroxylon perelrae.
Breng een vette laag aan net voor het slapengaan.
Voor de lippen kan men BCB verschillende keren per dag aanbrengen, al dan niet voorafgegaan door een zachte borstelbeurt met een tandenborstel.
| CNK | 4266631 |
|---|---|
| Organisaties | Revogan |
| Merken | Revogan |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 45 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |