Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
- Compact, ideaal voor onderweg
- Opsporing van hartritmestoornissen
- Het resultaat is gemakkelijk af te lezen dankzij de WHO classificatie
- 2 gebruikers mogelijk
- 2x120 metingen opgeslagen in geheugen
- Rekenkundig gemiddelde van de laatste 3 metingen
- Groot display met datum en tijd- Manchet maat M-L (22-42 cm)
- "Bewegingsfout" indicator
- USB-kabel inbegrepen
Bloeddrukmeter compact.
| CNK | 4415733 |
|---|---|
| Organisaties | Biosynex |
| Merken | Biosynex |
| Breedte | 109 mm |
| Lengte | 165 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |