Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kalmerende, voedende crème voor gezicht en lichaam. Aanbevolen voor het regenereren van de opperhuid, kleine brandwonden, irritaties en zonnebrand.
Hydrateert en voedt de huid voor een intense, onmiddellijke kalmering.
Geschikt voor de oververhitte huid.
In de huid masseren
Vermijd langdurige blootstelling aan warmte en licht.
De omhullende textuur kalmeert de huid onmiddellijk om oververhitting en andere symptomen te verminderen.
Bij contact met de ogen grondig uitspoelen met schoon water.
Breng een dikke laag aan op de gevoelige zones tot de huid er klaar voor is.
Daarna zachtjes inmasseren.
| CNK | 3392198 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack, Pharmacoz SPRL |
| Merken | Pharmacoz |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 182 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |