Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onmiddellijk en langdurig hydraterend concentraat.
Dagverzorging voor gedehydrateerde gevoelige huid.
VOORDELEN:
- Hydrateert onmiddellijk en langdurig
- Maakt de huid glad en stralend
Zeer goede tolerantie - Niet-comedogeen - Zachte, extra frisse textuur - Uitstekende make-upbasis.
RESULTATEN:
- Efficiënte hydratatie: 24 uur (1)
- De huid is soepel: 85% (2)
- De huid is fluweelzacht: 70% (2)
(1) Efficiëntietest van Hydrabio Sérum hydration bij 10 vrijwilligers tussen 45 en 65 jaar, met een droge of licht gedehydrateerde huid.
(2) Indicatiestest bij 20 vrijwilligers tussen 33 en 60 jaar, met droge en gevoelige/tere huid gedurende 7 dagen.
Dagverzorging. Volwassenen en tieners. Gezicht en hals.
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, XYLITOL, SODIUM POLYACRYLATE, MANNITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, NIACINAMIDE, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, TRIDECETH-6, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, SODIUM HYALURONATE, HEXYLDECANOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM). [BI 568V1]
's Ochtends en 's avonds:
- STAP 1: Hydrabio Sérum aanbrengen op gezicht en hals na het reinigen en tonifiëren.
- STAP 2: Zachtjes inmasseren.
| CNK | 2850196 |
|---|---|
| Organisaties | Naos |
| Merken | Bioderma |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 146 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |