Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Digitale weegschaal met spraakfunctie in 5 talen (Duits, Engels, Frans, Spaans en Russisch) dat zeer geschikt is voor personen met een verminderd gezichtsvermogen. De weegschaal heeft een groot blauw licht vermogen en een groot sta-oppervlak, heeft 4 directe geheugenplaatsen om eenvoudig op te slaan en laatste waarden te registreren. Met een inschakeltechnologie (trilt), automatische uitschakeling en een overbelastings indicator.
| CNK | 3058955 |
|---|---|
| Organisaties | Arseus Medical |
| Merken | Beurer |
| Breedte | 375 mm |
| Lengte | 405 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |