Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Betica Pennaalden zijn geschikt voor de injectie van insuline.
Bij Betica gaan we voor kwaliteit.
Kwaliteit van grondstoffen én in het productieproces.
Dit betekent dat we alleen hoogwaardige stoffen gebruiken en iedere pennaald mechanisch controleren.
Het resultaat? Meer injectiecomfort en een betrouwbare toediening
De naalden zijn steriel en mogen dus slechts eenmalig gebruikt worden.
Gebruik voor iedere injectie dus een nieuwe naald.
Voor een juiste injectietechniek adviseren wij contact op te nemen met uw diabetesverpleegkundige of arts.
| CNK | 4223046 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack, Van Heek Medical |
| Merken | Betica |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 31 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |