Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bepanthen® Wondgel 4 in 1 is een slimme hydrogel die de huid goed hydrateert waardoor er in de verdere wondheling minder snel littekenvorming ontstaat.
ACIDIC COLLOIDAL CARBOMER, CARNOSINE, AQUA, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.
Gebruik Bepanthen® Wondgel 4 in 1 op snijwonden, schaafwonden, huidkloven en brandwonden alsook bij zonnebrand.
| CNK | 3981669 |
|---|---|
| Organisaties | Bayer |
| Merken | Bepanthen |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 139 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |