Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Bactecal PLUS bevat 30 miljard bacteriën van 5 stammen (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis en Streptococcus thermophilus) uit 3 families (Lactobacillus, Bifidobacterium en Streptococcus). De unieke samenstelling van Bactecal PLUS optimaliseert de darmwerking (*).
Bactecal PLUS is een natuurproduct dat ontwikkeld en geproduceerd wordt in onze 2 fabrieken in België en Luxemburg.
Darmslijmvlies
Een 100% natuurlijk product
Ontwikkeld en geproduceerd in België en Luxemburg
Geen bijwerkingen, lactosevrij, glutenvrij
Ideaal voor het hele gezin
Geschikt tijdens zwangerschap en borstvoeding
Maltodextrine, capsule : Gelatine (Kosher + Halal), FructoOligoSaccharide, Lactobacillus rhamnosus (PHA-113), Streptococcus thermophilus (PHA-311), Bifidobacterium infantis (PHA-211), Magnesiumzouten van vetzuren (stabilisator), Bifidobacterium lactis (PHA-222), Lactobacillus acidophilus (PHA-121), Ascorbinezuur (antioxidant), Vitamine A, Vitamine D.
Concentratie: 30 miljard bacteriën / productiedosis.
1 tot 3 capsules per dag
| CNK | 4771499 |
|---|---|
| Organisaties | Astel Medica sa |
| Merken | Bactecal |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 96 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Halal, Koosjer, Lactosevrij, Zonder allergenen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |