Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
autotest VIH® is een screeningstest voor hiv (het virus dat aids veroorzaakt) aan de hand van bloed afgenomen uit de tip van een vinger. Deze zelftest is betrouwbaar voor de detective van een hiv-infectie als de besmetting ten minste 3 maanden geleden heeft plaatsgevonden.
autotest VIH® is een in vitro diagnostische test voor eenmalig gebruik.
autotest VIH® is bedoeld voor privégebruik waarbij geen voorgaande opleiding noodzakelijk is.
Het duurt ongeveer 5 minuten om de test uit te voeren en het resultaat is na ongeveer 15 minuten af te lezen.
Lees aandachtig de gebruiksaanwijzing.
Deze zelftest is betrouwbaar voor de detectie van een hiv-infectie als de besmetting ten minste 3 maanden geleden heeft plaatsgevonden.
Gebruiksvriendelijk
Snel: resultaat binnen 15 minuten
Betrouwbaar voor de detectie van een hiv-infectie als de besmetting ten minste 3 maanden geleden heeft plaatsgevonden.
o testeenheid
o dopje verdunningsoplossing
o zelfprikker
o pleister
o droogmiddel (om weg te gooien).
Steun voor testeenheid
Desinfecterend doekje
Steriel kompres.
| CNK | 3415973 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Autotest |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 st |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |