Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ALHYDRAN wordt al jaren gebruikt voor de nazorg van de meest kwetsbare huid. Zoals bij littekens en brandwonden. Smeer de littekencrème zodra je huid gesloten is, en je merkt het effect snel:
Klachten zoals jeuk, pijn en roodheid verlichten of verdwijnen volledig. Je huid voelt soepeler aan. De crème is ook geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden oud.
Ook herstelt je huid mooier. Helaas is een litteken bij een diepe wond nooit helemaal te voorkomen. Maar ALHYDRAN werkt tégen littekenvorming. De littekencrème hydrateert de huid en draagt bij aan het huidherstel. Hierdoor is de kans op een (erg) zichtbaar litteken kleiner.
Aloe Barbadensis bladsap (Aloe Vera gel uit Aruba), Water (Aqua/Eau), Cetearyl alcohol, Capryl/caprinetriglyceride, Decyloleaat, Glycerylstearaat, Cetearylisononanoaat, Sorbitanstearaat, Ceteareth-20, Propyleenglycol, Fenoxyethanol, Ceteareth-12, Cetylpalmitaat, Caprylyl glycol, Chloorfenesine, Tocoferylacetaat (vitamine E acetaat), Ascorbinezuur (vitamine C), Simmondsia Chinensis zaadolie (Jojoba-olie), Dinatrium-EDTA.
| CNK | 2462638 |
|---|---|
| Organisaties | BAP Medical |
| Merken | Alhydran |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |