Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Acti Mag Pdr 200g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Per 5 g:
Ingrediënten:
1 maatschepje vóór het slapengaan. Mengen in 200 ml water of andere drank.
| CNK | 4862264 |
|---|---|
| Organisaties | Energetica Natura |
| Merken | Energetica Natura |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Sojavrij, Suikervrij, Zonder bewaarmiddelen, Zonder gist, Zuivelvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |