Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 12,80 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 8,50 (6% inclusief btw)
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Voor dit geneesmiddel is een voorschrift nodig. Na beoordeling door de apotheker kan je het komen afhalen en betalen in de apotheek.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Osteoporose
Ziekte van Paget
- Overgevoeligheid voor de werkzame stof, voor één van de bisfosfonaten of voor één van de in "Samenstelling" vermelde hulpstoffen.
- Patiënten met hypocalciëmie.
- Ernstige nierinsufficiëntie met een creatinineklaring < 35 ml/min.
- Zwangerschap en borstvoeding.
Osteoporose
Ziekte van Paget
Toedieningswijze
| CNK | 2213114 |
|---|---|
| Organisaties | Sandoz |
| Merken | Novartis |
| Breedte | 213 mm |
| Lengte | 269 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Actieve ingrediënten | zoledroninezuur |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |