Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Gevulde saliebonbon met honing. De combinatie van salie en honing, aangevuld met natuurlijke vitamine C uit acerola-kersen, verzacht de keel en keelholte.
Verzacht de keel en keelholte.
A.vogel Salvia Bonbons 75g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
✓ Verzacht de keel en keelholte
✓ Saliebonbon met honing en natuurlijke vitamine C uit acerolakersen
✓ Bonbon met vloeibare kern
Ruwe rietsuiker, glucosesiroop, invertsuikersiroop, gezuiverd water, Salietinctuur (2,1%), zuurteregelaar (citroenzuur), acerolakerspoeder (Malphighia punicifolia L.) met vitamine C (0,35%), appelsapconcentraat, honing (0,2%), natuurlijke aroma's, kruidenextract, keukenzout.
| CNK | 4793139 |
|---|---|
| Organisaties | A. Vogel |
| Merken | A. Vogel |
| Breedte | 126 mm |
| Lengte | 188 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |