Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zinkoxide pasta 25% Pannoc is een beschermende huidzalf met een hoge zinkoxide concentratie.
Petrolatum –– Zinc Oxide – Olea Europaea Fruit Oil
| CNK | 2924637 |
|---|---|
| Organisaties | Pannoc |
| Merken | Pannoc |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |