Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De ultieme spray. Gebruik hem om schoon te maken, tegen geurtjes en tegen vlekken, om te ontstoffen of zelfs om de lucht te verfrissen.
Bevat:
Allesreiniger
Gemakkelijker
Met kleinere en lichtere verpakkingen wordt alles eenvoudiger.
Gezonder
100% natuurlijke ingrediënten voor een 100% propere planeet. Veilig voor kinderen, zwangere vrouwen en huisdieren. Daarnaast vermindert het de kans op verkoudheid en allergische reacties.
Schoner
Onze probiotica reinigen grondig in je microvezels en kieren, niet alleen tijdens het schoonmaken, maar ze blijven actief tot zeven dagen lang.
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance and Sodium Carbonate
1. Prep:
2. Spray
3. Veeg het af
Kan gebruikt worden op harde oppervlakken, zachte oppervlakken en textielen.
| CNK | 4524385 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 91 mm |
| Lengte | 276 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 3 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |