Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Onze badkamerreiniger is een bikkelharde. Voor een krachtige schoonmaak in de hele badkamer – bad, tegels en douche.
Bevat:
Reiniging van de badkamer (bad, tegels en douche)
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance
1. Prep:
2. Spray
3. Veeg af
| CNK | 4566592 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 85 mm |
| Lengte | 270 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |