Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GEMAKKELIJKER
GEZONDER
SCHONER
Bijvullen allesreiniger
Unique Bacteria Mix, Citric Acid, Natrium Bicarbonate, Organic Extract Mix, Sodium Citrate, Anionic and Cationic Surfucants, Fragrance and Sodium Carbonate
| CNK | 4524377 |
|---|---|
| Organisaties | Probibel |
| Merken | Yokuu |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |