Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Distarch Phosphate, Polyacrylamide, Hydroxyethylcellulose, Zinc Sulfate, Sodium Hydroxide, C13-14 Isoparaffin, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Laureth-7, Menthol, Disodium EDTA. (FVN100029.0014)
| CNK | 2320000 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |