Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Camouflagestick voor een onzuivere huid. Camoufleert
en verzorgt puistjes, zwarte puntjes en onzuiverheden
zonder de poriën de verstoppen. Verhindert dat nieuwe
puistjes de kop opsteken. Bestaat in twee tinten.
Cyclopentasiloxane, CI 77891, Cetearyl Behenate, Laureth-2 Benzoate, Octyldodecanol, Synthetic Beeswax, Nylon-12, CI 77492, Salicylic Acid, CI 77491, Mica, CI 77499, Tocopherol (FVN2008.002)
Met deze stick camoufleer je puistjes en andere onvolmaaktheden.
| CNK | 2401065 |
|---|---|
| Organisaties | Louis Widmer |
| Merken | Louis Widmer |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 0.25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |