Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het schuimende reinigingswater van Vichy verwijdert make-up, talg en vervuiling op de huid en gaat tegelijkertijd het trekkerige gevoel tegen. De huid ziet er gezonder en gladder uit vanaf het eerste gebruik.
Schuimend reinigingswater
INGREDIËNTEN: AQUA / WATER / EAU - DIPROPYLEENGLYCOL - NATRIUMLAURETHSULFAAT - GLYCERINE - PEG-200 GEHYDROGENEERDE GLYCERYLPALMAAT - DINATRIUMCACAAMPHODIACETAAT - PEG-30 GLYCERYLCOCOAAT - KALIUMCHLORIDE - NIACINAMIDE - PEG-7 GLYCERYLCOCOAAT - NATRIUMCHLORIDE - COCOBETAÏNE - DINATRIUMEDTA - CITROENZUUR - FENOXYETHANOL - PARFUM / GEURSTOF (F.I.L. N70040348/1).
Masseer het schuimend reinigingswater over een vochtig gezicht waarbij de oogcontouren worden vermeden.
Nadien afspoelen met water.
Wanneer het in de ogen komt, direct uitspoelen met veel water.
| CNK | 4689170 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Diepte | 173 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |