Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Reinigingsgel die de huid grondig zuivert.
Voor vrouwen met een onzuivere huid: lokale uitbraken, verstopte poriën, glimmende huid.
Laten schuimen op een vochtig gezicht en vervolgens afspoelen met water.
| CNK | 2037141 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy Normaderm , Vichy |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 201 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |