Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ontdek de nieuwe Hydraterende, Herstellende Nachtcrème uit de Minéral 89-lijn, voor een perfect gehydrateerde, vollere en stralende huid terwijl je slaapt. Deze nachtcrème met melatonine, hyaluronzuur en mineralen helpt de huid sneller te herstellen van dagelijkse schade waardoor ze er uitgerust uitziet, net zoals na een volledige nachtrust. Deze crème wordt onderdeel van je huidverzorgingsroutine om je huid te helpen herstellen terwijl je slaapt.
Hydraterende, opvullende en herstellende nachtcrème.
INGREDIËNTEN : AQUA / WATER / EAU - GLYCERINE - SQUALAAN - NIACINAMIDE - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOAAT - BUTYLEENGLYCOL - NATRIUMCARBOMEER - CHRYSINE - CITROENZUUR - KOPERGLUCONAAT - HYDROXYACETOFENON - MELAT ONINE - MINERALE ZOUTEN - PALMITOYLTETRAPEPTIDE-. 7 - ROSMARINUS OFFICINALIS BLADEXTRACT / ROZEMARIJNBLADEXTRACT - NATRIUMHYALURONAAT - NATRIUMHYDROXIDE - TRINATRIUMETHYLEENDIAMINEDISUCCINAAT - VITREOSCILLA FERMENT - TOCOFEROL - BIOSACHARIDE IDE GOM-. 1 - CAPRYLYL GLYCOL - GLYCERYLISOSTEARAAT - MELKZUUR - MALTODEXTRINE - PENTYLENE GLYCOL - SILICIUMDIOXIDE - NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAAT - XANTHAANGOM - SALICYLZUUR - PARFUM / GEURSTOF (F.. I.L. N70053412/3).
Breng 's avonds aan op het gezicht, op een schone, droge huid, na de Minéral 89 Booster. Masseer zachtjes in tot het volledig is opgenomen.
| CNK | 4853339 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 69 mm |
| Lengte | 69 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |