Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De Capital Soleil SPF50 Zonnemist beschermt tegen de schadelijke UV-A- en UV-B-stralen van de zon dankzij Mexoryl® XL, dat effectief werkt tegen alle soorten UV-stralen. De onzichtbare finish van deze zonbescherming voelt fris aan op de huid en trekt snel in.
Zonverzorging lichaam, SPF50
INGREDIËNTEN: BUTAAN • AQUA / WATER / EAU • ISOPROPYL MYRISTATE • GLYCERINE • DIISOPROPYL SEBACATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • C12-15 ALKYL BENZOATE • DR OMETRIZOLE TRISILOXANE • DICAPRYLYL CARBONATE • STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER • DIMETHICONE • PROPANEDIOL • DIISOPROPYL ADIPATE • PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE • NYLON-12 • METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER • POLYMETHYLSILSES QUIOXANE • CAPRYLYLGLYCOL • CARNOSINE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • ETHYLHEXYLTRIAZONE • HYDROXYACETOPHENONE • ISODODECANE • ISOSTEARYLALCOHOL • LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE • P-ANISINEZUUR • PARFUM / GEURSTOF • PEG- 20 • PEG-8 LAURAAT • POLY C10-30 ALKYLACRYLAAT • PROPYLEENCARBONAAT • SILICASILYLAAT • NATRIUMCHLORIDE • NATRIUMDODECYLBENZENESULFONAAT • TOCOFEROL • TRINATRIUMETHYLENEDIAMINEDISUCCINAAT (F.I.L. N700218 16/1).
Even schudden voor gebruik; Spray over het lichaam (bij uitstek 15 minuten) voor blootstelling aan de zon; Herhaal gedurende de dag, het liefst om de twee uur.
| CNK | 4866018 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |