Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Blijft ook na het zwemmen of sporten beschermen. Hoge bescherming.
Voor mannen en vrouwen
AQUA / WATER - HOMOSALATE - OCTOCRYLENE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - ALCOHOL DENAT. - PROPANEDIOL - ETHYLHEXYL TRIAZONE - PROPYLENE GLYCOL - DIMETHICONE - BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE - GLYCERIN - ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER - p-ANISIC ACID - ASCORBYL PALMITATE - CARBOMER - DISODIUM EDTA - DROMETRIZOLE TRISILOXANE - GLYCERYL OLEATE - HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE - LECITHIN - NYLON-12 - PEG-8 LAURATE - PHENOXYETHANOL - STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER - TOCOPHEROL - TRIETHANOLAMINE - PARFUM / FRAGRANCE
Breng het product vlak voor de blootstelling aan. Regelmatig en royaal opnieuw aanbrengen, zeker na het zwemmen, transpireren en afdrogen. De oogcontour vermijden. Bij contact met de ogen, onmiddellijk overvloedig spoelen. Vermijd contact met textiel. Hou baby's en jonge kinderen uit de zon. Te veel zon is gevaarlijk.
| CNK | 3775640 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |