Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
beschermende spray van Vichy voor waterliefhebbers met een huid met neiging tot dehydratatie. Deze nieuwe spray, verrijkt met hyaluronzuur, voorkomt dehydratatie door zout en/of chloor. Verkrijgbaar in SPF 30 en 50.
Hypoallergeen - Niet comedogeen - Geschikt voor de gevoelige huid - Getest onder dermatogologische omstandigheden
AQUA / WATER - GLYCERIN - ALCOHOL DENAT. - HOMOSALATE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - OCTOCRYLENE - DIISOPROPYL SEBACATE - DICAPRYLYL CARBONATE - STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER - ETHYLHEXYL TRIAZONE - DIMETHICONE - POLYESTER-5 - BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE - DROMETRIZOLE TRISILOXANE - ACRYLATES COPOLYMER - CAPRYLYL GLYCOL - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER - PEG-8 LAURATE - PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE - SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE - SODIUM HYALURONATE - TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID - TOCOPHEROL - TRIETHANOLAMINE - TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE - PARFUM / FRAGRANCE
Aanbrengen vlak voor blootstelling aan zon. Regelmatig heraanbrengen, met name na het zwemmen.
| CNK | 3775632 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 191 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |