Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Vichy Capital Soleil Dry Touch BB Zonnecrème SPF50 is een niet alleen een zonnebrandcrème met aangename matte finish en hoge factor, maar ook een camouflerend product dat werkt als getinte moisturizer met SPF.
Zonverzorging gezicht, SPF50
INGREDIËNTEN: AQUA / WATER • CI 77891 / TITANIUMDIOXIDE • HOMOSALAAT • ETHYLHEXYL SALICYLATE • DIMETHICONE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • C12-15 ALKYL BENZOATE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • ALUMINIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE • OCTOCRYLENE • GLYCERINE • SILICA • PENTYLENE GLYCOL • STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRONOXIDEN • STEARYLALCOHOL • KALIUMCETYLFOSFAAT • PARFUM / GEURSTOF • CAPRYLYL METHICONE • ACRYLATEN/C10-30 ALKYLACRYLAAT CROSSPOLYMEER • ALUMINIUMHYDROXIDE • CAPRYLYLGLYCOL • CINNAMOMUM CASSIA SCHORS EXTRACT • DINATRIUM EDTA • INULINE LAURYL CARBAMAAT • PEG-8 LAURAAT • FENOXYETHANOL • POTERIUM OFFICINALE WORTELEXTRACT • STEARINEZUUR • TEREFTALYLIDENE DICAMFOR SULFONZUUR • TITANIUMDIOXIDE [NANO] / TITANIUMDIOXIDE • TTOCOFEROL • TRIETHANOLAMINE • XANTHAANGOM • ZINGIBER OFFICINALE WORTELEXTRACT / GEMBERWORTELEXTRACT (F.I.L. C171229/1).
Breng de getinte, droog aanvoelende crème aan voor blootstelling aan de zon; Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na zwemmen, sporten en zweten.
| CNK | 4865994 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 38 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |