Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
VET AQUADENTⓇ FR3SH zorgt voor een goede mondhygiëne bij hond en kat. Het is een drinkbare oplossing dat gemakkelijk bij het drinkwater wordt gedaan. Vet Aquadent FR3QH heeft een antitandplak effect en zorgt bovendien voor een frisse adem!
Te verdunnen oplossing tegen tandplak en voor een frisse adem.
Geschikt voor zowel honden als katten.
Bevat geen Xylitol en chloorhexidine, noch parabenen.
Munt aroma dat geapprecieerd wordt door dieren.
3 natuurlijke ingrediënten: granaatappel, erythritol en inuline. Bevat geen Xylitol en chloorhexidine.
U voegt 2,5ml VET AQUADENT® FRESH toe aan 250 ml drinkwater éénmaal daags. U dient het drinkwater dagelijks te verversen.
| CNK | 4354023 |
|---|---|
| Organisaties | Virbac |
| Merken | Virbac |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 184 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |