Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
MediSet® Verbandset 214
Steriele wondverzorgingssets voor eenmalig gebruik.
Wondverzorgingsset in een harde blister, 2 compartimenten:- Kan als tray gebruikt worden - Compartimenten voor ontsmettingsmiddel of vloeistof Inhoud: 1 Anatomisch pincet polypropyleen 12,5 cm blauw 5 Gaaskompressen 5 x 5 cm (8 lagen)
Voor het verwijderen van een verband, het reinigen en ontsmetten van de huid en het plaatsen van een nieuw verband.
| CNK | 2725422 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |