Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
GYN-PHY
INTIEME HYGIËNE - VERFRISSENDE REINIGINGSGEL
GYN-PHY reinigt zachtjes, gaat irritatie tegen en behoudt het natuurlijk evenwicht van de intieme flora. Dit product werd speciaal samengesteld voor de dagelijkse hygiëne van de intieme slijmvliezen. Uitstekend verdragen.
Het reinigende GLYCO-GYN complex (gluco-esters en gluco-flavonoïden uit Edelweiss) geeft een zachte reiniging zonder uitdroging.
Melkzuren en het innovatieve reinigingscomplex, helpen bij het respecteren en behouden van de natuurlijke balans van de intieme flora.
Actieve principes
Melkzuur
Hypoallergeen Zeepvrij Getest onder toezicht van gynaecologen
Gebruik dagelijks, één a twee keer per dag. Laten schuimen met water en dan heel goed uitspoelen. Uitwendig gebruik.
| CNK | 3498813 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 206 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |