Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CICA DAILY GEL-CREME is de ideale hydraterende, beschermende en herstellende verzorging voor de kwetsbare huid die dag in, dag uit gestrest is. Vale teint, onaangenaam gevoel, tekens van vermoeidheid, lijntjes, kleine onzuiverheden of rode vlekjes.
Gelaatsverzorging - Hydrateert - Beschermt - Herstelt
Geschikt voor alle huidtypes.
Formule met 96% ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Tube met canule – makkelijk te doseren.
10,5% THERMAL-BIOTIC COMPLEX.Thermaal Water van Uriage, Inuline (prebioticum), Centella asiatica, Hyaluronzuur met hoog en laag moleculair gewicht, Vitamine B5, Koper-Zink. Zonder parfum. Uitstekend verdragen. Lichte gel-crèmetextuur. Dermatologisch getest.
AQUA (WATER, EAU) - DICAPRYLYL ETHER - GLYCERIN - DIGLYCERIN - SQUALANE - 1,2-HEXANEDIOL - INULIN – SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE - ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER - PANTHENOL - XANTHAN GUM - SODIUM HYALURONATE - SODIUM HYDROXIDE - COPPER GLUCONATE - CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT - ZINC GLUCONATE - CITRIC ACID TOCOPHEROL.
's Ochtends en 's avonds een dotje gel-crème op de perfect gereinigde, droge gezichtshuid aanbrengen, na het Bariéderm-CICA DAILY SERUM.
Contact met de ogen vermijden.
| CNK | 4227195 |
|---|---|
| Organisaties | Uriage |
| Merken | Uriage |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 159 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |