Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Urinegeuren en -vlekken hebben een groot effect op het levenscomfort van de mensen.
De urinegeurtjes zijn vanaf nu verleden tijd omdat de urinekristallen en -vlekken permanent verwijderd worden.
Uri-Go® wordt geleverd in een handige spuitbus en kan overal toegepast worden waar het nodig is: op vloeren en wanden, op toiletten, gebruiksvoorwerpen, kledij…
Met de navulling van het concentraat kan u uw lege sprayfles terug opvullen in de verhouding 150 ml concentraat en 600 ml water.
| CNK | 3259025 |
|---|---|
| Organisaties | Advys |
| Merken | Advys |
| Breedte | 120 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 750 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |