Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Uiercrème wordt toegepast bij het soepel houden van schrale en droge huiddelen.
Potten van 200 g en 900 g.
Vaselinum album, Paraffine Liquidum, Alcohol cetylstearyl (Lanette), Polyoxyethylene-12-cetylstearylalcohol, Macrogol cetostearly ether, Chlorhexidine digluconate solution, Parfum Vinea, Methylparahydroxybenzoate, Propylparahydroxybenzoate, D-gluconolacton, Aqua purificata.
| CNK | 1305119 |
|---|---|
| Organisaties | Kela Pharma, Kela Veterinaria |
| Merken | Kela Veterinaria |
| Breedte | 121 mm |
| Lengte | 158 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 900 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |