Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Deze warme variant uit het Tiger Balm assortiment is ideaal voor het behoud van soepele spieren en gewrichten. De cassia olie (kaneel) in Tiger Balm Rood zorgt voor een iconische geur en de bekende roodbruine kleur van deze balsem. Bij het aanbrengen op de huid verzorgt Tiger Balm de spieren.
Stijve en vermoeide spieren - Soepel houden van gewrichten - Stijve rug
Ingrediënten: Kamfer, Menthol, Cajeputolie, Akkermuntolie, Kaneel- en Kruidnagelolie.
| CNK | 2862324 |
|---|---|
| Organisaties | Keypharm BVBA |
| Merken | Tiger Balm |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 19 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |