Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ervaar een on the go massage met de Nek & Shoulder Rub van Tiger Balm. Speciaal ontwikkeld voor de ontspanning van nek en schouders. De lichte massage bij het aanbrengen van de verzachtende lotion ontspant de spieren in je nek en schouders. Net als het effect van een ontspannende massage, draagt ook de kalmerende geur bij aan de ontspanning. De handige tube is makkelijk om mee te nemen.
Vastzittende spieren in nek & schouders - Stijve en vermoeide spieren
Kamfer, Menthol, Akkermuntolie, Eucalyptusolie
| CNK | 3274529 |
|---|---|
| Organisaties | Keypharm BVBA |
| Merken | Tiger Balm |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |