Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Texa Bodymilk (vroeger geproduceerd en verkocht onder de naam Dermavital Bodymilk) werd speciaal ontwikkeld om de huid te voeden, te hydrateren en te beschermen. De formule "olie-in-water" bevat streng geselecteerde bestanddelen:
Samenstelling: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Trilaureth-4 Phosphate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dimethicone, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, PEG-8, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Urea, Sodium PCA, Diglycerin, Ascorbyl Palmitate, Hydrolyzed Wheat Protein, PCA, Lactic Acid, Lysine, Sorbitol, Allantoin, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Ascorbic Acid.
| CNK | 4233664 |
|---|---|
| Organisaties | Arseus Medical |
| Merken | Texa |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 183 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |