Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Tenue Soleil ® minerale zonnecrème SPF50, ontwikkeld door dermatoloog Dr. Daniel Kadouch, biedt een hoge bescherming tegen UV-stralen. Gemakkelijk aan te brengen, waterbestendig en zonder parfum. Geschikt voor normale gevoelige huid, volwassenen, kinderen, gezicht, lichaam.
Minerale Zonnecrème, SPF50
Lichaam en gelaat.
Aqua, Zinkoxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Kokosnoot/Palm Kernel Alkanes, Coco-Caprylate, Tri(Polyglyceryl-3/Lauryl) Hydrogenated Trilinoleate, Feruloyl Soy Glycerides, Polyhydroxystearic Acid, Citroenzuur, Magnesiumsulfaat, Magnesiumstearaat, Tocoferylacetaat, Glycerine, Caprylyl Glycol, Triethylcitraat, Benzoëzuur, Panthenol, Piroctone Olamine, Natriumfytaat, Tocoferol.
Breng royaal en gelijkmatig aan op de huid vóór blootstelling aan de zon. Om de 2 uur opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, transpireren of afdrogen.
Vermijd blootstelling aan de zon van 11 uur 's ochtends tot 3 uur 's middags en draag UV-beschermende kleding, waaronder een hoed en zonnebril. Houd baby's en jonge kinderen uit direct zonlicht.
| CNK | 4918090 |
|---|---|
| Organisaties | TENUE SOLEIL |
| Merken | Tenue Soleil |
| Breedte | 3 mm |
| Lengte | 3 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |