Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Binnenzool: Uitneembaar Buitenzool: Flexibel, antislip Indicaties: Comfortschoen voor senioren, reuma- en rehapatiënten met problemen van pijn, oedeem, ontstekingen, voetvervormingen, instabiliteit,… Ideaal voor rusthuisbewoners en rolstoelgebruikers
| CNK | 3541315 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Tecnica |
| Breedte | 205 mm |
| Lengte | 364 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |